Баннер

Свято української пісні

МНЕНИЕ - Светлые чувства

Кожного року 9-го листопада в Україні відзначається День української писемності і мови. Це свято пов’язане з послідовником Кирила та Мефодія – давньоруським літописцем Нестором (9 листопада день його пам’яті відзначає православна церква).

У міському Палацу культури імені Леніна цей день відзначився проведенням свята української пісні - «Пісня солов’їна».

Україну не можна уявити без пісні. Пісенна творчість українського народу сягає понад 300 тисяч зразків. Багата і розмаїта жанрова природа й тематика української народнопісенної культури.

У піснях – дух нашого волелюбного народу, його тисячолітня історія. У них народ прагнув втілити свої враження, настрої, переживання, уявлення про природу і свій зв'язок з нею, життєві ідеали, оцінку вчинків людей та історичних подій, поняття про красу, любов добро і зло. Українські пісні володіють чудовою здатністю окрилювати людину, надихати її на працю, звеселяти, розраджувати в горі, тамувати душевний біль, множити сили в боротьбі.

Ця думка була основною на пісенному заході МПК ім. Леніна, який выдбувся для старшокласників ЗОШ №1 та ЗОШ №11. І все це було підтверджено піснями, які виконав зразковий вокальний ансамбль «Melody» та його солісти ( керівник - Ганна Главчева).

У програмі свята прозвучали пісні про Україну, про красу її природи, про рідну неньку та її колискові пісні. Звучали веснянки й осінні пісні. Не залишилася у стороні й тема кохання, в якій пропагуються високі ідеали родинних стосунків. Адже відомо, що на ґрунті скромності, стриманості й вірності створюється здорова родина.

На завершення свята прозвучала «Пісня солов’їна», в якій ще раз нагадується про чудову українську мову та неперевершену красу української пісні.

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

КАЛЕНДАРЬ ОБНОВЛЕНИЙ

2019
Сентябрь
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Правила использования авторских материалов, размещенных на  сайте krampravda.dn.ua
В печатных изданиях материалы c krampravda.dn.ua можно использовать с указанием источника.
Использование материалов интернет-изданиями (сайтами), полностью или частично,  или ретрансляция контента в социальные сети разрешены только при условии размещения прямой гиперссылки, не закрытой от индексации поисковыми системами.
 
Материалы, размещенные в рубрике "Деловая жизнь", публикуются на правах рекламы.