Баннер

Очередное заседание исполнительного комитета Краматорского горсовета состоится 16 января

Згідно з регламентом виконавчого комітету Краматорської міської ради, чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 16 січня 2013 року о 14-00 у залі засідань, 3 поверх

Перелік питань, що виносяться для розгляду на засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради:

Про виконання рішення виконкому міської ради від 04.04.2012 №259 «Про затвердження міського плану заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»

Питання про: надання статусу дитини-сироти, позбавлення батьківського піклування, призначення опікуном, піклувальником….

Про попередній розгляд проектів рішень міської ради

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження заходів щодо виконання у 2013 році програми посилення охорони громадського порядку і боротьби зі зло-чинністю на території міста Краматорська «Правопорядок 2012-2014», затвердженої рішенням міської ради від 11.07.2012 № 18/VI-5»

Про затвердження складу координаційного комітету з питань подальшого розвитку фі-зичної культури та спорту в м. Краматорську

Про затвердження плану заходів з навчання населення м. Краматорська правилам по-жежної безпеки в побуті та громадських місцях

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження генерального плану міста Краматорська»

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами

Про дозвіл на перепланування у квартирах, приміщеннях

Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 19.12.2012 № 918 «Про дозвіл на перепланування у квартирах, приміщеннях»

Про присвоєння поштового номеру об’єкту містобудування

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про використання комунальним підприємством «Архітектура і Кадастр» коштів від здачі в оренду майна підприємства»

Про видалення зелених насаджень

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради “Про затвердження Положення про управління житлового та комунального господарства Краматорської міської ради”

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження робочого проекту на капітальний ремонт зелених насаджень по вул. Двірцевій на ділянці від вул. Соціалістичної до вул. Ювілейної в м. Краматорську»

Про створення комісії з питання передачі до комунальної власності територіальної громади міста Краматорська житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури ВАТ «Краматорський металургійний завод імені Куйбишева»

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішенням міської ради від 20.12.2012 № 22/VI-64 «Про надання згоди ВАТ «Краматорський металургійний завод імені Куйбишева» на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури»»

Про виконання заходів з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої у 2012 році

Про попередній розгляд проектів рішень міської ради з питань регулювання земельних відносин

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради "Про затвердження Програми підтримки малого і середнього підприємництва у м. Краматорську на 2013-2014 роки”

Про план основних заходів виконкому Краматорської міської ради на 2013 рік

Про стан виконавської дисципліни у виконкомі міської ради, її структурних підрозділах у 2012 році

Про зняття з контролю рішень виконкому міської ради

Питання опікунської ради

krm.gov.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

КАЛЕНДАРЬ ОБНОВЛЕНИЙ

2019
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Правила использования авторских материалов, размещенных на  сайте krampravda.dn.ua
В печатных изданиях материалы c krampravda.dn.ua можно использовать с указанием источника.
Использование материалов интернет-изданиями (сайтами), полностью или частично,  или ретрансляция контента в социальные сети разрешены только при условии размещения прямой гиперссылки, не закрытой от индексации поисковыми системами.
 
Материалы, размещенные в рубрике "Деловая жизнь", публикуются на правах рекламы.